We are here for good

We are your protection against eavesdropping

Corporate Profile

Market.sk has in a short span become synonymous with the production and distribution of hi-tech, state-of-the-art surveillance systems, both for professional as well as amateur use. Our impressive range of products includes: acoustic white noise generator, acoustic noise generator, noise generators, generator noise, white noise generator, perimeter of noise, sound masking systems, masking system, eavesdropping, transducer, transducers, transducer window mount, white noise maker, white noise sound, white noise systems.

 

Acoustic noise generator. Create a perimeter of noise around a target area that defeats wired microphones inside walls, contact microphones, audio transmitters located in AC outlets, and laser/microwave reflections from windows.

www.market.sk - all that you can not buy elsewhere
www.sigint.sk - intelligence - capture signals PROFI
www.alibaba.sk - conspiracies, discovery, marketing material.
www.plasice.sk - Everything goes and flies - scare
www.bluetoothadvertising.net - Bluetooth, WiFi Marketing
www.projammer.eu - the field of RF jamming
www.rf-protection.com - EMC and RFI Shielding
www.jammeraudio.com - listening microphones and audio recorders
www.lasermicrophone.eu - laser audio surveillance
www.elidefire.info - automated fire extinguishing

 

 

BOJ PROTI DOHĽAD SECURITY

 Po vyšetrení anti-chyba, môžete sa cítiť relatívne bezpečné. Neznamená to však, že po tom, čo také preskúmanie sa niekto nebude snažiť získať prístup k vašim informáciám znova. K dispozícii sú aj situácie, pri vykonávaní anti-chýb kontroly nie je možné, alebo je nedostatok času, alebo nie je efektívne z hľadiska nákladov (ako je to v prípade prenajatých priestoroch). Potom sa odporúča, aby by mali byť inštalované bezpečnostné pult-dozor.

Ponúkame nasledujúce zabezpečenie proti dohľad:

Ochrana proti odpočúvaniu rádiového
Ochrana proti odpočúvaniu mobilných telefónov
Ochrana proti IR a laserové odpočúvania
Ochrana proti seizmickej odpočúvaniu
Ochrana proti skryté nahrávanie konverzácie
Ochrana proti počítaču, monitor, atď emisné odpočúvania
Pre tento typ zákaziek používame prenosné prístroje, ktoré produkujú harmonické prejavy, akustická  vibrácie okenných tabúľ a konštrukcií a vzpriečenie zariadení. Zabezpečujeme riadenie prístupu. Prístroje a ich použitie je v súlade so zákonom.

Chránime izby pred elektromagnetickým žiarením a RF úniku, stavebné Faradayova klietka s high-tech ľahkých materiálov (rohože, farby, fólie).

Montujeme:

Dočasné bezpečnostných systémov (dôverné stretnutie, pracovné schôdzky, vojnová rada)
Trvalé bezpečnostné systémy pre ochranu izby pomocou bezpečnostných zariadení

DETEKCIA monitorovacie technológie

Vzhľadom k širokej škále techník pozorovanie, odborníci zaoberajúci sa odpočúvanie  detekcia by mali byť vybavené niečo dôležité, než len detekcia odpočúvania zariadenia. Je veľmi dôležité, že majú odborné technické znalosti z elektroniky, optoelektroniky, informačných a komunikačných technológií (ICT) / teleinformatiky a fyziky. Mali by byť veľmi skúsený a mať odborné zariadení, ktoré majú k dispozícii. Amatérsky možno ľahko zistiť pomocou vybavenia, ktoré používa - zvyčajne všestranný "bug detektor".

Zamestnávanie niekoho na vykonávanie týchto úloh by mohlo priniesť veľa škôd a aby sa klient sa ukolísať k falošnému pocitu bezpečia; inými slovami, bude istota len iluzórne. Špecialista zariadenie umožňujúce detekovať chyby je veľmi drahé, ale je to stále nestačí, ak ľudia nemajú skúsenosti. Detekcia Bug zahŕňa aj manuálnu prácu s využitím kontrolných zariadení. Tam sú chyby nezistiteľné aj najlepšími detektory na svete (napríklad sklo mikrofóny na optických vláknach, atď, bez elektronických prvkov, ako sú polovodiče). Vysoko postavený špecialista nikdy závisieť len na "detektor chýb".

My sme, okrem iného, je najmodernejšie zariadenie pre detekciu chyba OSCOR zelená (civilná verzia OSCOR modro) používa na svete najlepšie pult-spravodajských služieb. OSCOR GREEN nahradil staromódny a už nevyrába OSCOR 5000, už stiahnutý zo služby.

Ponúkame detekcie, umiestnenia a odstránenie dozoru technológie:

Nahrávacie zariadenia
Bezdrôtové chyba posluchová zariadenie (analógové, digitálne, s rozprestretým spektrom, Wi-Fi, GSM)
IR a laserové chyby
Elektrické vedenie chyby
Nízkeho napätia, TV a telefón kohútiky
Stetoskop chyby (s prístupom do priľahlých miestností)
Skryté drôtové i bezdrôtové mikro kamery
Umiestnenie trackery GPS a GSM lokátory
počítačové keyloggery

Skúška zahŕňa:
Zdroj inteligencie (od vyšetrenia miesta) a fyzická kontrola
Analýza spektra a skenovanie rádiové frekvencie (až 25GHz)
Traťová napájanie a nízkeho napätia
Vyšetrenie prístrojov a zariadení (fyzická kontrola a s NLJD) v miestnosti,
Vyšetrenie vetracích kanálov a zvukovými kanálmi
Vyšetrenie stien, podláh a stropov (s NLJD)
Vyšetrenie počítača a telefónu
Vyšetrenie priľahlých miestností
Vyšetrenie autá

Po dokončení úlohy, pripravujeme písomný záznam operácií vykonávaných odhaľovanie odpočúvanie, v podobe správy o audite bezpečnosti informácií, a navrhujeme možné zmeny na zlepšenie bezpečnosti. Navyše, náš klient obdrží tipy a informácie o tom, ako znížiť riziko a účinky dohľadu.

.

Copyright © 2016 Market.sk Enterprise All rights reserved " The English version of the site" .," Slovenská verzia stránky "

Powered by Market.sk Slovak