Vytlačiť
Návštevy: 4760

Cenník tovarových položiek nájdete na webe www.sigint.sk , pre veľkoobchod ponúkame 10-20% zľavu z ceny podľa objemu objednávky). Ponúkame viac násobné riešenie el - obchodu:

sigint.sk Lite

sigint.sk Full

Obľuba nakupovania cez internet stále stúpa
. Výhodou je neobmedzená otváracia doba, pohodlie výberu tovaru z domu alebo zamestnania, možnosť sledovať stav svojej objednávky
a v poslednom rade aj bežná prax poskytovania zliav. Menšou nevýhodou je nemožnosť si tovar tzv. "chytiť", ktorá je však riešená zákonnou povinnosťou predávajúceho vziať takto predaný tovar späť do siedmych dní a bez udania dôvodu.
My Vám ponúkame lacné, ale pritom plne funkčné riešenia. Objednať si u nás môžete buď len ich grafické a programátorské prispôsobenie, naplnenie základnými textami a inštaláciou alebo taktiež pravidelnú správu a údržbu programu či dokonca naplnenie dátami a ich pravidelnú aktualizáciu.
Ceny za realizáciu komplexného internetového obchodu - jednorázové poplatky
shop
 

Základná cena - výroba designu a štruktúry obchodu, konfigurácia obchodu.
Základná cena platí v prípade, že zákazník nebude požadovať modifikáciu stávajúceho funkčného stavu. Pri individuálnych požiadavkách zákazníka sa cena navŕši o práce, ktoré účtujeme zmluvnou cenou. ( v prípade grafickej náročnosti + 100,-€ až 300,-€)

999€ 

Doporučené služby súvisiace s inštaláciou a prevádzkou internetového obchodu:

Naplnenie obchodu tovarom

Vrátane fotografovania tovaru, za jednu položku

2,-€

Vrátane zverejnenia dodanej fotografie tovaru, za jednu položku

1,-€

bez zverejnenia fotografie tovaru, za jednu položku

1,-€

Inštalácia na server zákazníka alebo na prenajatý server

100€

Zaškolenie obsluhy pre správu tovaru, skladu, objednávok, faktúr (max. rozsah 10 hodín)

200€

Možnosť získania zdrojových súborov Oscommerce. Cena je stanovená za službu pridanej hodnoty, nie ako za produkt samotný. Jedna sa o lokalizované produkty. ( bez podpory na inštaláciu)
50€
Možnosť získania zdrojových súborov stále vyvíjanej a upravovanej verzie XTcommerce „ver 3.02“ Cena je stanovená za službu pridanej hodnoty, nie ako za produkt samotný. Jedna sa o lokalizované produkty. ( bez podpory na inštaláciu)
25€

Odborná administrácia obchodu a odborná podpora (netýka sa správy katalógu výrobkov), za mesiac

50€

*Všetky ceny sú vrátane DPH a sú orientačné. Konečné ceny môžu byť dohodnuté aj nižšie, aj vyššie, záleží to na nárokoch zákazníka na grafickú úroveň, náročnosti dokumentácie výrobkov, výrobe ďalších modulov a na ďalších faktoroch.

Inštalácia a nastavenie e Platieb... VUB, Tatrabanka, ČSOB... - nie je problém !